RCMS1056201FHS09
Mfr.Part #
RCMS1056201FHS09
Length :
16mm
Tolerance :
1%
Lead Free
Radiation Hardening :
No
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
56.2kOhm
Diameter :
6.2mm
Datasheets
RCMS1056201FHS09
Through Hole 56.2kOhm, Metal Film,