RCMS1054R90FHS09
Mfr.Part #
RCMS1054R90FHS09
Diameter :
6.2mm
Resistance :
54.9Ohm
Tolerance :
1%
Mount :
Through Hole
Radiation Hardening :
No
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
16mm
Datasheets
RCMS1054R90FHS09
Through Hole 54.9Ohm, Metal Film,