RCMS1052302FHS09
Mfr.Part #
RCMS1052302FHS09
Diameter :
6.2mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Resistance :
523kOhm
Length :
16mm
Radiation Hardening :
No
Datasheets
RCMS1052302FHS09
Through Hole 523kOhm, Metal Film,