RCMS1052300FHS09
Mfr.Part #
RCMS1052300FHS09
Resistance :
5.23kOhm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Diameter :
6.2mm
Length :
16mm
Datasheets
RCMS1052300FHS09
Through Hole 5.23kOhm, Metal Film,