RCMS104R700FHS09
Mfr.Part #
RCMS104R700FHS09
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
16mm
Resistance :
4.7ohm
Diameter :
6.2mm
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMS104R700FHS09
Through Hole 4.7Ohm, Metal Film,