RCMS1049902FHS09
Mfr.Part #
RCMS1049902FHS09
Tin
Radiation Hardening :
No
Length :
16mm
Diameter :
6.2mm
Tolerance :
1%
Resistance :
499kOhm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Datasheets
RCMS1049902FHS09
Through Hole 499kOhm, Metal Film,