RCMS1049900FHA20
Mfr.Part #
RCMS1049900FHA20
Through Hole Resistors
Packaging :
Tape and Box (TB)
Tolerance :
1%
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
6.2mm
Length :
16mm
Resistance :
4.99kOhm
Datasheets
RCMS1049900FHA20
Through Hole 4.99kOhm, Metal Film,