RCMS1048700FHS09
Mfr.Part #
RCMS1048700FHS09
SFERNICE FIXED RESISTORS
Stock
100
In Stock :
100
Length :
16mm
Tolerance :
1%
Resistance :
4.87kOhm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
6.2mm
Datasheets
RCMS1048700FHS09
Through Hole 4.87kOhm, Metal Film,