RCMS1047R00FHS09
Mfr.Part #
RCMS1047R00FHS09
Resistance :
47Ohm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
6.2mm
Length :
16mm
Lead Free
Radiation Hardening :
No
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMS1047R00FHS09
Through Hole 47Ohm, Metal Film,