RCMS1047500FHS09
Mfr.Part #
RCMS1047500FHS09
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
16mm
Tolerance :
1%
Diameter :
6.2mm
Resistance :
4.75kOhm
Datasheets
RCMS1047500FHS09
Through Hole 4.75kOhm, Metal Film,