RCMS05715R0FHS14
Mfr.Part #
RCMS05715R0FHS14
Diameter :
3.65mm
Length :
10.2mm
Tolerance :
1%
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
715Ohm
Datasheets
RCMS05715R0FHS14
Through Hole 715Ohm, Metal Film,