RCMS0532401FHS14
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
RCMS0532401FHS14
Manufacturer
Vishay / Sfernice
Package / Case
Conformal
Datasheet
Download
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Manufacturer :
Vishay / Sfernice
Product Category :
Through Hole Resistors
Lead Free :
Lead Free
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Resistance :
32.4kOhm
Length :
10.2mm
Package / Case :
Conformal
Mount :
Through Hole
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
3.65mm
Factory Lead Time :
111 Weeks
Published :
Radiation Hardening :
No
Tolerance :
1%
Contact Plating :
Tin
Composition :
Metal Film
Datasheets
RCMS0532401FHS14
Through Hole 32.4kOhm, Metal Film,