RCMS0512400FHS14
Mfr.Part #
RCMS0512400FHS14
Package / Case
Conformal
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
3.65mm
Resistance :
1.24kOhm
Tolerance :
1%
Package / Case :
Conformal
Length :
10.2mm
Datasheets
RCMS0512400FHS14
Through Hole 1.24kOhm, Metal Film,