RCMS0284R50FHA20
Mfr.Part #
RCMS0284R50FHA20
SFERNICE FIXED RESISTORS
Stock
500
In Stock :
500
Tolerance :
1%
Resistance :
84.5Ohm
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
6.5mm
Datasheets
RCMS0284R50FHA20
Through Hole 84.5Ohm, Metal Film,