RCMS02715R0FHA20
Mfr.Part #
RCMS02715R0FHA20
Diameter :
2.5mm
Tolerance :
1%
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
6.5mm
Resistance :
715Ohm
Datasheets
RCMS02715R0FHA20
Through Hole 715Ohm, Metal Film,