RCMS0246R40FHS14
Mfr.Part #
RCMS0246R40FHS14
Resistance :
46.4Ohm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Length :
6.5mm
Diameter :
2.5mm
Molded
Factory Lead Time :
13 Weeks
Datasheets
RCMS0246R40FHS14
Through Hole 46.4Ohm, Metal Film,