RCMS02442R0FHA20
Mfr.Part #
RCMS02442R0FHA20
Through Hole Resistors
Published :
Diameter :
2.5mm
Length :
6.5mm
Resistance :
442Ohm
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
111 Weeks
Tolerance :
1%
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Datasheets
RCMS02442R0FHA20
Through Hole 442Ohm, Metal Film,