RCMS02432R0FHA20
Mfr.Part #
RCMS02432R0FHA20
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
432Ohm
Tolerance :
1%
Length :
6.5mm
Diameter :
2.5mm
Datasheets
RCMS02432R0FHA20
Through Hole 432Ohm, Metal Film,