RCMS02422R0FHA20
Mfr.Part #
RCMS02422R0FHA20
Tolerance :
1%
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
6.5mm
Resistance :
422Ohm
Diameter :
2.5mm
Datasheets
RCMS02422R0FHA20
Through Hole 422Ohm, Metal Film,