RCMS02365R0FHA20
Mfr.Part #
RCMS02365R0FHA20
Length :
6.5mm
Tolerance :
1%
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
365ohm
Datasheets
RCMS02365R0FHA20
Through Hole 365Ohm, Metal Film,