RCMS0231962FHA20
Mfr.Part #
RCMS0231962FHA20
SFERNICE FIXED RESISTORS
Stock
497
In Stock :
497
Resistance :
319.6kOhm
Length :
6.5mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
2.5mm
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMS0231962FHA20
Through Hole 319.6kOhm, Metal Film,