RCMS02316R0FHA20
Mfr.Part #
RCMS02316R0FHA20
Resistance :
316Ohm
Radiation Hardening :
No
Length :
6.5mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
2.5mm
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMS02316R0FHA20
Through Hole 316Ohm, Metal Film,