RCMS0231200FHA22
Mfr.Part #
RCMS0231200FHA22
SFERNICE FIXED RESISTORS
Stock
876
In Stock :
876
Length :
6.5mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Diameter :
2.5mm
Resistance :
3.12kOhm
Datasheets
RCMS0231200FHA22
Through Hole 3.12kOhm, Metal Film,