RCMS022R870FHA20
Mfr.Part #
RCMS022R870FHA20
No
Published :
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
6.5mm
Tolerance :
1%
Resistance :
2.87Ohm
Through Hole
Factory Lead Time :
14 Weeks
Datasheets
RCMS022R870FHA20
Through Hole 2.87Ohm, Metal Film,