RCMS022R430FHA22
Mfr.Part #
RCMS022R430FHA22
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
6.5mm
Resistance :
2.43Ohm
Tolerance :
1%
Diameter :
2.5mm
Datasheets
RCMS022R430FHA22
Through Hole 2.43Ohm, Metal Film,