RCMS022R370FHA22
Mfr.Part #
RCMS022R370FHA22
Resistance :
2.37Ohm
Length :
6.5mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
2.5mm
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMS022R370FHA22
Through Hole 2.37Ohm, Metal Film,