RCMS0228R70FHA22
Mfr.Part #
RCMS0228R70FHA22
Tolerance :
1%
Resistance :
28.7Ohm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
6.5mm
Diameter :
2.5mm
Datasheets
RCMS0228R70FHA22
Through Hole 28.7Ohm, Metal Film,