RCMS02274R0FHA20
Mfr.Part #
RCMS02274R0FHA20
Through Hole Resistors
Published :
Factory Lead Time :
111 Weeks
Length :
6.5mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
274Ohm
Diameter :
2.5mm
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMS02274R0FHA20
Through Hole 274Ohm, Metal Film,