RCMS0225R70FHS14
Mfr.Part #
RCMS0225R70FHS14
Package / Case
Conformal
Resistance :
25.7Ohm
Length :
6.5mm
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Package / Case :
Conformal
Datasheets
RCMS0225R70FHS14
Through Hole 25.7Ohm, Metal Film,