RCMS02226R0FHA20
Mfr.Part #
RCMS02226R0FHA20
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Tolerance :
1%
Resistance :
226Ohm
Length :
6.5mm
Datasheets
RCMS02226R0FHA20
Through Hole 226Ohm, Metal Film,