RCMS021R210FHA20
Mfr.Part #
RCMS021R210FHA20
Resistance :
1.21Ohm
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
6.5mm
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMS021R210FHA20
Through Hole 1.21Ohm, Metal Film,