RCMS021R150FHA20
Mfr.Part #
RCMS021R150FHA20
Resistance :
1.15Ohm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
2.5mm
Length :
6.5mm
Tolerance :
1%
Datasheets
RCMS021R150FHA20
Through Hole 1.15Ohm, Metal Film,