RCMS021R050FHA20
Mfr.Part #
RCMS021R050FHA20
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
6.5mm
Diameter :
2.5mm
Tolerance :
1%
Resistance :
1.05Ohm
Datasheets
RCMS021R050FHA20
Through Hole 1.05Ohm, Metal Film,