RCMS02182R0FHA20
Mfr.Part #
RCMS02182R0FHA20
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Length :
6.5mm
Tolerance :
1%
Diameter :
2.5mm
Resistance :
182Ohm
Datasheets
RCMS02182R0FHA20
Through Hole 182Ohm, Metal Film,