RCMS0215R00FHA20
Mfr.Part #
RCMS0215R00FHA20
Lead Free
Military Standard :
Not
Length :
6.5mm
Termination :
Axial
Tolerance :
1%
Resistance :
15Ohm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
2.5mm
Datasheets
RCMS0215R00FHA20
Through Hole 15Ohm, Metal Film,