RCMS02158R0FHA22
Mfr.Part #
RCMS02158R0FHA22
Length :
6.5mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Diameter :
2.5mm
Tolerance :
1%
Resistance :
158Ohm
Datasheets
RCMS02158R0FHA22
Through Hole 158Ohm, Metal Film,