RCMS02158R0FHA20
Mfr.Part #
RCMS02158R0FHA20
Tolerance :
1%
Length :
6.5mm
Diameter :
2.5mm
Temperature Coefficient :
50 ppm/°C
Resistance :
158Ohm
Datasheets
RCMS02158R0FHA20
Through Hole 158Ohm, Metal Film,