RCMM108201GKS09
Mfr.Part #
RCMM108201GKS09
Description
RES 8.2K OHM 2% 1W AXIAL
Resistance :
8.2kOhm
Factory Lead Time :
111 Weeks
Tolerance :
2%
Diameter :
6.2mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Length :
16mm
Published :
Power Rating :
1W
Datasheets
RCMM108201GKS09
Through Hole 8.2kOhm, Metal Film,