RCMM102204JKS09
Mfr.Part #
RCMM102204JKS09
Description
RES 2.2M OHM 5% 1W AXIAL
Resistance :
2.2MOhm
Power Rating :
1W
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Length :
16mm
Tolerance :
5%
Diameter :
6.2mm
Datasheets
RCMM102204JKS09
Through Hole 2.2MOhm, Metal Film,