RCMM101332GKA20
Mfr.Part #
RCMM101332GKA20
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Length :
16mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
111 Weeks
Published :
Power Rating :
1W
Packaging :
Tape and Box (TB)
Tolerance :
2%
Diameter :
6.2mm
Resistance :
13.3kOhm
Datasheets
RCMM101332GKA20
Through Hole 13.3kOhm, Metal Film,