RCMM1010R0GKA20
Mfr.Part #
RCMM1010R0GKA20
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Length :
16mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Power Rating :
1W
Packaging :
Tape and Box (TB)
Diameter :
6.2mm
Resistance :
10Ohm
Tolerance :
2%
Datasheets
RCMM1010R0GKA20
Through Hole 10Ohm, Metal Film,