RCMM056800JKS14
Mfr.Part #
RCMM056800JKS14
Description
RES 680 OHM 5% 1/2W AXIAL
Resistance :
680Ohm
Diameter :
3.65mm
Factory Lead Time :
13 Weeks
Not Applicable
Radiation Hardening :
No
Tolerance :
5%
Length :
10.2mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Datasheets
RCMM056800JKS14
Through Hole 680Ohm, Metal Film,