RCMM056203JKS14
Mfr.Part #
RCMM056203JKS14
Package / Case
Conformal
Description
RES 620K OHM 5% 1/2W AXIAL
Package / Case :
Conformal
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Factory Lead Time :
111 Weeks
Radiation Hardening :
No
Diameter :
3.65mm
Length :
10.2mm
Composition :
Metal Film
Published :
Resistance :
620kOhm
Tolerance :
5%
Datasheets
RCMM056203JKS14
Through Hole 620kOhm, Metal Film,