RCMM054700JKS14
Mfr.Part #
RCMM054700JKS14
Description
RES 470 OHM 5% 1/2W AXIAL
Diameter :
3.65mm
Length :
10.2mm
Metal Film
Factory Lead Time :
13 Weeks
Tolerance :
5%
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Radiation Hardening :
No
Resistance :
470Ohm
Datasheets
RCMM054700JKS14
Through Hole 470Ohm, Metal Film,