RCMM053002JKS14
Mfr.Part #
RCMM053002JKS14
Description
RES 30K OHM 5% 1/2W AXIAL
Tolerance :
5%
Factory Lead Time :
13 Weeks
Length :
10.2mm
Diameter :
3.65mm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Resistance :
30kOhm
Radiation Hardening :
No
Datasheets
RCMM053002JKS14
Through Hole 30kOhm, Metal Film,