RCMM051000GKA20
Mfr.Part #
RCMM051000GKA20
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Diameter :
3.65mm
Metal Film
Published :
Tolerance :
2%
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
111 Weeks
Radiation Hardening :
No
Resistance :
100Ohm
Length :
10.2mm
Packaging :
Tape and Box (TB)
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Datasheets
RCMM051000GKA20
Through Hole 100Ohm, Metal Film,