RCMM029741GKA20
Mfr.Part #
RCMM029741GKA20
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Tolerance :
2%
Packaging :
Tape and Box (TB)
Diameter :
2.5mm
Resistance :
9.74kOhm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Length :
6.5mm
Datasheets
RCMM029741GKA20
Through Hole 9.74kOhm, Metal Film,