RCMM0282R0JKA22
Mfr.Part #
RCMM0282R0JKA22
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Through Hole Resistors
Factory Lead Time :
111 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Packaging :
Tape and Box (TB)
Contact Plating :
Tin
Length :
6.5mm
Published :
Tolerance :
5%
Resistance :
82Ohm
Diameter :
2.5mm
Radiation Hardening :
No
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Datasheets
RCMM0282R0JKA22
Through Hole 82Ohm, Metal Film,