RCMM027502GKA20
Mfr.Part #
RCMM027502GKA20
Package / Case
Conformal
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Metal Film
Packaging :
Tape and Box (TB)
Diameter :
2.5mm
Length :
6.5mm
Factory Lead Time :
111 Weeks
Tolerance :
2%
Radiation Hardening :
No
Resistance :
75kOhm
Package / Case :
Conformal
Published :
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Datasheets
RCMM027502GKA20
Through Hole 75kOhm, Metal Film,