RCMM026201GKA22
Mfr.Part #
RCMM026201GKA22
Description
SFERNICE FIXED RESISTORS
Tolerance :
2%
Length :
6.5mm
Resistance :
6.2kOhm
Temperature Coefficient :
100 ppm/°C
Through Hole
Packaging :
Tape and Box (TB)
Composition :
Metal Film
Contact Plating :
Tin
Diameter :
2.5mm
Datasheets
RCMM026201GKA22
Through Hole 6.2kOhm, Metal Film,